Фентезі про драконів

Сортирувати за:

Фентезі про драконів – історії про людей чи про чудовиськ?

Фентезі – література, яка подобається читачам різного віку. Якщо це дитячі історії, то в них буде багато чудес, пригод і ситуацій, які перевірятимуть дружбу героїв на міцність. А якщо це твори для читачів і читачок старшого віку, то в них може бути як любовна лінія, так і елементи детектива, трилера та інших жанрів. І навіть якщо це фентезійні романи про драконів, для романтики у них місце теж знайдеться.

Дракон – це вигадана істота, тварина великих розмірів, здатна налякати одним лише своїм зовнішнім виглядом. Але у фентезі дракон може бути не лише монстром, а ще й прекрасним (або не дуже) принцом, тільки зачарованим або просто здатним змінювати свою зовнішність.

Характер у такого персонажа може бути яким завгодно, та яким би суворим чи страшним він не видавався, а завоювати його серце якась прекрасна дама все одно зможе, часом навіть і сама цього не бажаючи.

Де почитати цікаві історії про драконів і чарівні світи?

Хочете дізнатись, як дракони перетворюються на людей або навпаки? Тоді заходьте на наш літературний портал, щоб читати онлайн фентезі про драконів українською мовою і переживати разом з героями неймовірні, надзвичайні та захоплюючі події.

А якщо захочеться отримати уподобаний твір у повний доступ, можна скачати безкоштовно книги про драконів у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб) на будь-який електронний пристрій (телефон, планшет і т.д.) і читати їх де і коли завгодно.