Марґарет Етвуд

Марґарет Етвуд

  • Дата народження: 18.11.1939
  • Країна: Канада

Біографія Марґарет Етвуд

Маргарет Етвуд — канадська письменниця, феміністка, поетеса, літературна критикиня, активістка захисту довкілля. Насамперед відома як авторка роману-антиутопії «Оповідь служниці» про сексуальне та репродуктивне насильство над жінками у постапокаліптичній Америці, що став культовим для фемінізму. Лавреатка Букерівської премії 2019 року.


Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Марґарет Етвуд українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Марґарет Етвуд допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Творчість Марґарет Етвуд складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Марґарет Етвуд ви знайдете у нас.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Марґарет Етвуд»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *