Книги про вампірів

Сортирувати за:

Вампірська тематика у літературі

Легенди про істот, які харчуються людською кров’ю, існують вже давно, а про графа Дракулу, якого можна вважати найвідомішим вампіром у світі, навіть книжки писались і продовжуються писатись різними авторами.

Чому? Бо вампірська тематика викликає цікавість у читачів, а головні герої – неоднозначну реакцію. Вони ж ніби й монстри, але є в них щось і людське, привабливе.

Розповідати про кровопивць, які живуть сотні років, можуть книги, написані у різних жанрах. Наприклад, жахи, фентезі, трилери, навіть мелодрами. Та зазвичай такі романи поєднують у собі всі ці жанри, за рахунок чого сюжет стає цікавішим і привертає увагу більшої кількості читачів.

Вампіри і люди – кохання на межі

Напевно, найпопулярнішим у книгах про вампірів є сюжет, де показується кохання вампіра та смертної жінки. Хто з них закохається в іншого першим – не має особливого значення, бо важливіше те, як будуть далі розвиватись стосунки.

Деякі з цих історій стають не просто бестселерами, а ще й основою для надзвичайно успішних кінофільмів, які потім дивляться глядачі по всьому світу. Кохання між звичайною смертною і хлопцем/чоловіком, який має бліду шкіру, боїться сонячних променів і має «специфічні» харчові звички – це те, що викликає інтерес і багато емоцій, бо надто вже все неоднозначно і напружено.

Але ж для любові немає меж і перепон, тому зародитись вона може у будь-яких обставинах і між будь-ким. А далі все залежить від фантазії автора і його бачення розвитку сюжету.

Де знайти художні твори про вампірів?

Романи про вампірів, відьом, інших представників темного світі та особливості їх життя поруч з людьми ви можете знайти на нашому літературному порталі. Тут же можна читати онлайн Книги про вампірів українською і дізнатися, на що вони здатні.

Ще одна можливість доступна на нашому ресурсі – скачати безкоштовно Книги про вампірів у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб) на телефон чи інший пристрій, з якого вам зручно читати. І нехай вампіри вам зустрічаються лише на сторінках книг.