Новинка
Книга «Вечірка для боса» українською мовою

«Вечірка для боса»
Анна Харламова

Про книгу «Вечірка для боса» Анни Харламової

Келвін Скай.

Жінка, з якою я провів ніч, залишила мені вигадане ім’я та нестерпне бажання зустрітися знову. Єдине, що я точно знаю, вона працює в моїй фірмі. Її зітхання і досі лунають в моїх вухах, губи пам’ятають її смак… І хоча вона була в масці – я знайду її.

Різ Реншоу.

Найкраща ніч в моєму житті. Я почувалася богинею. Спокуса, яку дарував мені мій бос – була шаленою. Він не знає хто я, але я знаю хто він. Я втекла. Але хочу назад в його руки.

Як тепер бути?


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли), оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки.

Якщо ви є правовласником електронної книги «Вечірка для боса» Анни Харламової українською мовою і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Відгуки на книгу «Вечірка для боса» Анни Харламової

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

364 переглядів