Мистецтво говорити. Таємниці ефективного спілкування

«Мистецтво говорити. Таємниці ефективного спілкування»
Джеймс Борг

Про книгу «Мистецтво говорити. Таємниці ефективного спілкування» Джеймса Борга


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Мистецтво говорити. Таємниці ефективного спілкування» Джеймса Борга українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Цитати з книги «Мистецтво говорити. Таємниці ефективного спілкування» Джеймса Борга

ЦитатаДипломат – це людина, яка може послати вас до біса такими словами, що ви вирушите в дорогу з великою радістю.
Цитата«Я замовкаю, щоб спробувати свої слова на смак, перш ніж вони злетять із мови». Відмінний вираз!
ЦитатаДумки формулюються словами, якими ми їх висловлюємо. Тому контролюйте свій внутрішній голос та вибирайте слова з ювелірною точністю, щоб ефективно спілкуватися.
ЦитатаМораль: якщо людина боязка і нерішуча, це не означає, що їй нема чого сказати. Хороший співрозмовник створює комфортну атмосферу, ставлячи правильні питання.

Відгуки на книгу «Мистецтво говорити. Таємниці ефективного спілкування» Джеймса Борга

Одна відповідь до “Мистецтво говорити. Таємниці ефективного спілкування”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

3393 переглядів