Практична психологія

Сортирувати за:

Практична психологія у книжках

Ще у 16 столітті було вперше вжито термін «психологія», і хоч тоді вона ще не була наукою у тому вигляді, у якому існує тепер, можна вважати, що зародження відбулось саме тоді. Сьогодні ж вона стрімко розвивається, у ній періодично з’являються нові напрямки, спеціалісти роблять важливі дослідження і відкриття.

Практична психологія – це один з напрямків психологічної науки, який характеризується своїм прикладним значенням. Ця галузь дає знання, які можна застосувати на практиці не лише спеціалістам, які обрали професію практичного психолога, а й звичайним громадянам, які прагнуть змінити на краще своє життя, налагодити стосунки з оточуючими і т.п.

Як основи практичної психології допомагають у житті?

Щоб зрозуміти, як знання з практичної психології допомагають у житті, варто згадати, про що ж саме пишеться у книжках. А знайти інформацію там можна про що завгодно. Наприклад, про боротьбу зі шкідливими звичками, про те, як позбавитись від негативних думок і всього, що заважає жити вільно і щасливо, про емоції, про роботу мозку, про те, як навчитись насолоджуватись життям, нікуди не поспішаючи…

Усе це знання, які можна використовувати у власному житті. Хтось знайде для себе у книгах зовсім нові ідеї, а хтось просто згадає те, що вже й так знає, але чомусь забуває. А хтось нарешті почне рухатись у вірному для себе напрямку, не звертаючи увагу на критику чи відсутність розуміння від інших, бо отримує заряд впевненості і віри у власні сили.

Де знайти цікаві книги з практичної психології?

Якщо ви полюбляєте читати онлайн, то на нашому сайті вам буде з чого вибрати. Тут є як доросла література, так і дитяча (і психологія також), як сучасна, так і класична. Наша бібліотека регулярно поповнюється, тож ви будете в курсі новинок.

А ще у нас можна скачати книги з практичної психологіії безкоштовно українською мовою у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб) на телефон і читати їх будь-коли і будь-де навіть офлайн.