Анна Лембке

Анна Лембке

  • Дата народження: 27.11.1967
  • Країна: США

Біографія Анни Лембке

Анна Лембке — американська психіатриня, керівниця Стенфордської клініки подвійної діагностики наркоманії в Стенфордському університеті. Вона є фахівцем з епідемії опіоїдів у Сполучених Штатах та авторкою книг «Наркоторговець», «Доктор медичних наук», «Як лікарів обдурили, пацієнтів підключили та чому так важко зупинитися» та іншіх.

Вона з’явиляється в документальному фільмі Netflix «Соціальна дилема» 2020 року.


Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Анни Лембке українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Анни Лембке допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Творчість Анни Лембке складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Анна Лембке ви знайдете у нас.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Анна Лембке»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *