Тесса Вест

Тесса Вест

  • Країна: США

Біографія Тесси Вест

Тесса Вест — професорка психології Нью-Йоркського університету та провідна фахівчиня у галузі міжособистісного спілкування. Її дослідження зосереджені на таких питаннях, як покращення комунікаціі через культурні та національні відмінності та на вивченні, які перешкоди потрібно подолати, щоб гібридна комунікація працювала.

Тесса отримала ступінь доктора філософії в Університеті Коннектикуту та опублікувала понад 70 наукових статей у найпрестижніших психологічних журналах, зокрема в Proceedings of the National Academy of Sciences of the United States of America, Psychological Science, Journal of Experimental Social Psychology та Journal of Personality. Вона отримала численні гранти від Національного наукового фонду та Національного інституту здоров’я. Тесса також отримала кілька кар’єрних нагород, зокрема нагороду від Фонду психології особистості та соціальної психології та премію за теоретичні інновації від Фонду психології особистості та соціальної психології.

Роботу Тесси висвітлювали Scientific American, New York Times, ABC World News, TIME, Huffington Post, The Guardian, The Globe and Mail, Bloomberg, Strategy and Business і Верховний суд США. Вона з’явилася в Nightly Show with Larry Wilmore, у прямому ефірі Девіда Макрейні «You are not so smart» і в WNYC. Вона є постійним автором Wall Street Journal.

Тесса працювала з Capital Group, Splunk, Make-A-Wish Foundation, Bristol-Myer Squibb, CoreLogic, Capital One, KPMG, Premise Health, HPE, Gilead, Pfizer, Relativity, Survey Monkey тощо та виступала з основними доповідями на теми пов’язані з покращенням практик залучення різноманітності, сприянням кращому лідерству та покращенню комунікації в цілому.


Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Тесси Вест українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Тесси Вест допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Ви маєте можливість також скачати книги Тесси Вест повністю безкоштовно у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф). Збірки віршів чи прози, казки для дітей, книги різних жанрів для дорослих - у нас є все для приємного відпочинку в компанії цікавої історії.

Творчість Тесси Вест складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Тесса Вест ви знайдете у нас - їх можна читати онлайн, завантажити чи слухати аудіокниги.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Тесса Вест»

Одна відповідь до “Тесса Вест”

  1. Avatar Оксана :

    Книга допомагає зрозуміти, чому працівники “так” поводяться. Легко читається!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *