Едрієнн Янґ

Едрієнн Янґ

  • Дата народження: 16.03.1985
  • Країна: США

Біографія Едрієнн Янґ

Едрієнн Янг – американська письменниця, що працює в жанрі фентезі.

Едрієнн Янг народилася в штаті Техас, потім перебралася до Каліфорнії, а зараз разом із чоловіком-документалістом та чотирма дітьми проживає в горах Блакитного хребта в Північній Кароліні. У вільний від творчості час письменниця займається йогою, відвідує художні музеї, мандрує чи вдосконалюється у вивченні історії. Дебютний роман Едрієнн, «Небеса в безодні», був опублікований у 2018 році і започаткував однойменну дилогію — захоплюючу сагу про вікінгів і водночас зворушливу казку про дорослішання в умовах дикої природи та майже кінематографічних битв. 2020 року письменниця випустила пригодницький роман «Fable» — знову перший в однойменній дилогії, дія якої відбувається у відкритому морі. Нині ж працює над ще однією дилогією — «Fallen City» — у жанрі фентезі і заснованої на греко-римській міфології.


Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Едрієнн Янґ українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Едрієнн Янґ допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Ви маєте можливість також скачати книги Едрієнн Янґ безкоштовно у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. Збірки віршів чи прози, казки для дітей, книги різних жанрів для дорослих - у нас є все для приємного відпочинку в компанії цікавої історії.

Творчість Едрієнн Янґ складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Едрієнн Янґ ви знайдете у нас - їх можна читати онлайн, завантажити чи слухати аудіокниги.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Едрієнн Янґ»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *