Донато Каррізі

Донато Каррізі

  • Дата народження: 25.03.1973
  • Країна: Італія

Біографія Донато Каррізі

Донато Каррізі — італійський письменник, режисер і сценарист. Дебютував як режисер фільмом «Дівчина в тумані» (2017), знятим за однойменним романом. Він отримав премію Давида ді Донателло 2018 як найкращий новий режисер.


Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Донато Каррізі українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Донато Каррізі допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Творчість Донато Каррізі складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Донато Каррізі ви знайдете у нас.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Донато Каррізі»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *