Безкоштовні книги

Сортувати за:

Безкоштовні книги: не лише сир у мишоловці…

Були часи, коли книжки вважались майже предметами розкоші, бо придбати їх було складно чи взагалі неможливо, а віртуальних бібліотек тоді ще не існувало. Та сьогодні ми живемо у світі, в якому дуже багато можливостей, а книжки для дорослих та дітей стали доступнішими.

Продовжують існувати книжкові магазини, бібліотеки, де можна взяти дитячу та дорослу літературу, але найзручніший спосіб – це читати онлайн книги безкоштовно. Щоб зануритись у прекрасний світ літератури, не доведеться навіть кудись ходити, а достатньо, щоб під рукою був планшет або комп’ютер, щоб зручно було читати.

Сучасні письменники також йдуть в ногу з часом, тому можуть не випускати свої твори друком, а публікувати їх у віртуальному просторі і одразу ж отримувати зворотній зв’язок від читачів, відповідати на запитання і розповідати про свої подальші творчі плани. А на нашому ресурсі ви знайдете безкоштовні електронні книги українською мовою різних жанрів і стилів.

Створити власну бібліотеку тепер легко і безкоштовно

Поки автори працюють над написанням чогось нового і цікавого, ми пропонуємо читачам завантажити книги безкоштовно на будь-який зручний для себе пристрій, щоб улюблений роман завжди був під рукою і в нього можна було при нагоді зануритись.

На нашому сайті ви можете сучасні українські книги скачати повністю безкоштовно без реєстрації у форматах fb2, txt, epub, rtf українською мовою на телефон, а його розумна система Андроїд їх розмістить на потрібних віртуальних поличках вашої «кишенькової бібліотеки». Мода на читання повертається, а книжки стають доступнішими, і це прекрасна новина, бо світ вперед рухають люди, які читають.