Історичні детективи

Сортирувати за:

Минулі епохи та їх кримінальний світ в жанрі історичного детективу

Детективний жанр в літературі вже понад століття міцно утримує свої позиції, змагаючись з іншими видами історій. Але сам по собі цей жанр не є монолітним, маючи численні підвиди, що дозволяють читачеві обрати саме ту історію, яка буде йому найбільше до вподоби. Книги історичного детективу можна віднести саме до одного з піджанрів, що не просто переносить подій історії до минулого, але й майстерно реконструює його в героях, антуражі та самому сюжеті.

Чим історичний детектив відмінний від звичайного?

Коли мова йде про історичний детектив, то потрібно розуміти, що автор може мати різний сюжетний задум. Це може бути як історія, події якої розгортаються в наш час, але скоєний злочин, який намагається розгадати детектив, що відбувся багато років тому. Їй на противагу може існувати книга, що написана в стилі ретро-детективу, де персонажі та сама історія буде розгортатись в рамках однієї з минулих епох. В своїй основі кожен історичний детектив є історичним романом, де сюжет з розслідуванням злочину є річчю, навколо якої формується весь сюжет. Почавши читати онлайн історичні детективи українською мовою, в цьому легко переконатись.

Що цікаво, якщо мова йде про історичний роман, події якого відбуваються до XVIII століття, то головним героєм може бути не професійний детектив, адже ця професія з’явилась пізніше. Зрештою, такі історії теж читаються на одному подиху, запорукою чого як авторський талант, так і захопливий сюжет, від якого неможливо відірвати погляд.

Пориньте у захопливе та інтригуюче минуле, а скачати історичні детективи українською мовою у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб) на телефон можна, скориставшись нашим електронним ресурсом.