Українські детективи

Сортирувати за:

Самобутні та захопливі історії в українських детективах

Детектив як жанр в світовій літературі налічує вже понад століття часу від моменту свого зародження. Проте довгий час для України він був радше чимось виключним, з’являючись лише епізодично від різних письменників. З кінця минулого століття і до сьогодні ця ситуація встигла змінитись докорінно і тепер до уваги читачів постали українські детективні книги, що є не менш захопливими, ніж ті твори, що були написані за кордоном. Чимало з цих книг пишуть про події, де більшість з читачів могли бути свідками, як то бурхливі 90-ті роки чи становлення державності в пізніші роки, коли правоохоронні органи тільки оформлювались.

Чому український детектив став настільки популярним?

Якщо говорити про жанр українського детективу в цілому, то визначним в його створенні та оформленні є ім’я Андрія Кокотюхи, що своїми роботами показав, наскільки захопливою може бути історія про злочинців та героїв українською мовою. Але нові українські детективи, які продовжують з’являтись щороку, впевнено доводять, що жанр все ще знаходить широкий відгук серед національного читача. Якщо ви бажаєте читати українські детективи, то перед вами постане велика кількість найрізноманітніших за жанром, та вражаюча за наповненням кількість книг.

Нові українські детективи – це ціла віха в національній літературі, адже те, як українські письменники пишуть про злочин та пошук винного, не може полишити байдужим. Використовуючи світові канони жанру, вони експериментують, шукають та вражають кожного, хто бере їх книгу до рук.