Спорт, фітнес

Сортирувати за:

Книги про спорт і фітнес, які мотивують

Чимало жінок і чоловіків щовесни починають готувати своє тіло до літа, або хоча б починають думати про це. Чомусь існує така «традиція» у суспільстві – взимку від’їдатись, а на літо худнути. Хоча людське тіло насправді потребує помірних фізичних навантажень круглий рік, незалежно від свят, погоди за вікном і кількості одягу, який доводиться носити на собі.

Щоб пробуджувати у собі мотивацію до спортивних занять, можна спостерігати за тими, хто займається, надихатись їх енергією і тихенько заздрити їх класній фізичній формі. Але краще почитати літературу про фітнес та спорт, щоб потім отримані знання застосувати на практиці, почавши тренуватись самостійно або ж під керівництвом тренера (щоб потім хтось заздрив уже вам!).

Особливо ефективними у такому випадку будуть книжки, авторами яких є люди, які пройшли нелегкий шлях до успіху (наприклад, до такого гарного і підкачаного тіла), або професійні спортсмени. Вони розповідають про те, з якими їм доводилось стикатись труднощами і проблемами, щоб досягти бажаного результату, і діляться практичним досвідом.

Про спорт і життя

Біографії спортсменів, книги про те, як скинути зайві кілограми, література, у якій є цілі програми тренувань – все це цікаво і багатьом корисно. Та це ще не все. Спорт – це лише частина життя, а ще ж є спілкування, стосунки, пригоди… Про це все може бути написано і у художніх творах, де центральним персонажем буде людина, яка займається якимось видом спорту, зазвичай командним.

Історії про молодих хокеїстів чи баскетболістів полюбляють читати підлітки. У них вони можуть спостерігати за стосунками героїв між собою, вболівати за якусь команду і навіть щось нове дізнаватись про той вид спорту, про який йдеться у творі.

Ще одна категорія книг – ті, де люди розповідають про своє ставлення до спорту і про те, що саме він їм дає у житті, окрім витривалості і загальної фізичної форми. Для когось заняття спортом стають справжньою філософією і порятунком від будь-яких негараздів.

У нас на сайті ви знайдете чимало спортивної літератури, книг про фітнес, футбол, біг, бокс та про інші види спорту, написані самими спортсменами і не тільки.