Детективна фантастика

Сортирувати за:

Детективна фантастика у літературному світі

Твори, у яких поєднуються елементи літератури детективної і фантастичної, називають детективною фантастикою. У них одночасно можуть відбуватись розслідування і, наприклад, мандрівки у часі чи ще якісь фантастичні події. Але обов’язково має бути персонаж, який виконуватиме роботу сищика, навіть якщо він у цій справі аматор.

Події романів можуть відбуватись у будь-якому з часових проміжків – минулому, майбутньому і теперішньому. Окрім того, світ, де все відбувається, може бути ще й вигаданим. І навіть класичні персонажі детективів, які вже давно відомі, за бажанням автора можуть опинитись у нових для себе обставинах або взагалі у паралельній реальності.

Варто сказати, що така література користується популярністю і дає можливість читачам не лише загадки розгадувати разом з героями, а й фантастичними світами мандрувати і неймовірні пригоди переживати.

Де почитати детективну фантастику онлайн?

Якщо вам теж подобається цей жанр, то наш сайт може запропонувати великий вибір творів різних авторів – як відомих, так і новачків. На нашому ресурсі кожен бажаючий може читати онлайн детективну фантастику у зручний для себе час, незалежно від місця знаходження.

А щоб продовжувати перемагати зло разом з персонажами творів було ще простіше (навіть офлайн), пропонуємо скористатись можливостями сайту і скачати безкоштовно детективну фантастику українською мовою у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб) на телефон чи комп’ютер.