Безкоштовно
Призахідне сонце навіює думки про гори

Вірш «Призахідне сонце навіює думки про гори»
Лі Бо

Вірш «Призахідне сонце навіює думки про гори» Лі Бо

Опісля дощу
заяріла паруюча зелень.

Західним рум’янцем
взялося розчахнуте небо.

Весни будівничі —
тепло і вітрець зі сходу —

Пишаються квіттям,
найкращим своїм творінням.

Та квіт опаде
і настане глибокий вечір.

Це так зрозуміло! —
І я не тамую зітхання.

Одна тільки мрія —
відвідать прославлені гори,

Щоб там, окримівшись,
пізнати Велике Дао!

(Переклад Г. Туркова)

Аналіз вірша «Призахідне сонце навіює думки про гори» Лі Бо

У творі змальовано художню картину світу. Дерева, квіти, небо й гори-усе це єдиний природний простір. У ньому є місце  для людини, яка гармонійно входить у цей простір, коли долучається до його найбільшої таїни-дао. Поет уважав, що людина має відчувати єдність з усім, що є на землі.


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу mp3 (мп3). Щоб скачати книгу «Призахідне сонце навіює думки про гори» Лі Бо українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба лише обрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Якщо ви вже прочитали цей твір, то ми будем дуже вдячні, якщо ви залишете свій відгук на книгу трохи нижче на нашому сайті.

Відгуки на вірш «Призахідне сонце навіює думки про гори» Лі Бо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *