Книга «Цю кімнату неможливо з’їсти» українською мовою

«Цю кімнату неможливо з’їсти»
Нікол Гохголцерова

Про книгу «Цю кімнату неможливо з’їсти» Нікол Гохголцерової

Їй дванадцять, йому п’ятдесят. Вона — учениця, він — її вчитель малювання. Між ними зав’язуються стосунки, з яких потім важко виплутатися. Книжка, яку можна проковтнути за один вечір, але перетравлювати її доведеться набагато довше.

Нікол Гохголцерова (1999) народилася в Римавській Соботі, закінчила факультет графіки Академії мистецтв у Банській Бистриці, де зараз здобуває ступінь магістра.

Книжка «Цю кімнату неможливо з’їсти» — її дебют, за який вона була номінована на премію «Anasoft Litera» серед 5 найкращих прозових книжок Словаччини. Ця книжка вже вийшла чеською, угорською, сербською, польською, болгарською мовами, а тепер — українською. Молода режисерка Барбора Березнякова готує повнометражний фільм за мотивами історії. Наразі зроблені три театральні постановки цього твору — у Муніципальному театрі в Жиліні, у чеському театрі «Kam jdeš?» та за ініціативи студентів акторського факультету Академії сценічних мистецтв у Братиславі.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли), оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки.

Якщо ви є правовласником електронної книги «Цю кімнату неможливо з’їсти» Нікол Гохголцерової українською мовою і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Відгуки на книгу «Цю кімнату неможливо з’їсти» Нікол Гохголцерової

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.