Адам Кехейн

Адам Кехейн

  • Дата народження: 01.01.1970
  • Країна: США

Біографія Адама Кехейна

Адам Кехейн – чільний американський фасилітатор, промовець та засновник консалтингових компаній. Провідний фахівець з організації процесу колективного розв’язання складних задач. Автор книжок-бестселерів «Влада та любов» (2010), «Трансформативні планування сценарію» (2012) та «Взаємодія з ворогом. Як працювати з людьми, з якими ви не згодні, які вам не подобаються і яким ви не довіряєте» (2017), перекладена українською у 2020 році видавництвом «Лабораторія».


Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Адама Кехейна українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Адама Кехейна допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Ви маєте можливість також скачати книги Адама Кехейна безкоштовно у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. Збірки віршів чи прози, казки для дітей, книги різних жанрів для дорослих - у нас є все для приємного відпочинку в компанії цікавої історії.

Творчість Адама Кехейна складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Адам Кехейн ви знайдете у нас - їх можна читати онлайн, завантажити чи слухати аудіокниги.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Адам Кехейн»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *