Адріанна Станішевська

Адріанна Станішевська

  • Дата народження: 24.03.1989
  • Країна: Польща

Біографія Адріанни Станішевської

Адріанна Станішевська — тренерка ІІ класу Федерації шахів Польщі, викладає на курсах для вчителів у межах программи «Навчання шахів у школі», має титул судді із шахів І класу.

Має медалі чемпіонату Польщі з швидкісних шахів серед жінок, чемпіонату Польщі з бліцу серед жінок, чемпіонату Польщі серед юніорів (найкращий результат), срібло у чемпіонаті Польщі серед юніорів зі швидких шахів, бронзу у чемпіонаті Польщі серед юніорів по бліцу.

Засновниця Європейської школи шахів.

Має сестру Уршулу Станішевську (шахматистку, суддю, тренера та співавтора).


Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Адріанни Станішевської українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Адріанни Станішевської допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Творчість Адріанни Станішевської складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Адріанна Станішевська ви знайдете у нас.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Адріанна Станішевська»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *