Алекс Фінлі

Алекс Фінлі

  • Країна: США

Біографія Алекса Фінлі

Алекс Фінлі — псевдонім відомого вашингтонського юриста. Алекс є автором проривного роману 2021 року «Останній страх» і однієї з найпопулярніших книг Goodreads 2022 року «Нічна зміна». Його роботи була обрани найкращими трилерами Indie Next, LibraryReads, Amazon, а також найкращими або найбільш очікуваними трилерами року на CNN, Newsweek, E!, BuzzFeed, Business Week, Goodreads, Parade, PopSugar, Scribd і Reader’s Digest. Романи Алекса перекладено сімнадцятьма мовами, а «Останній страх» розробляється для телесеріалу.


Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Алекса Фінлі українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Алекса Фінлі допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Творчість Алекса Фінлі складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Алекс Фінлі ви знайдете у нас.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Алекс Фінлі»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *