Алан Піз

Алан Піз

  • Дата народження: 1952 р.
  • Країна: Австралія

Біографія Алана Піза

Алан Піз — австралійський письменник, відомий як «містер мова тіла», завдяки своїй однойменній книзі, яка була продана по всьому світу багато мільйонним тиражем.

Зі своєю дружиною Барбарою Піз познайомився в 1990 році, а в 1993 році вони одружилися в Сіднеї. На далі сама Барбара підтримувала і надихала його на створення нових найзначніших творів. Також вона виступала в якості співавтора деяких книг Піза.

Алан Піз займається консультуванням, бере участь в семінарах, і користується надзвичайною популярністю. На основі його праць BBC випустила шість наукових програм. Барбара Піз є директором компанії “Піз”, яка займається видавництвом книг Алана, вона ж є співавтором популярної книги “Чому чоловіки не слухають, а жінки не можуть читати карти?” і “Чому чоловіки не залишають доказів, а жінкам завжди потрібно багато взуття?”.

У 1991 році Піз був запрошений до Кремля для проведення навчального семінару з мови тіла для перспективних політиків, включаючи Володимира Путіна, на той час 39-річного колишнього офіцера КДБ, і щороку проводив там до двох місяців.

Сьогодні він очолює велику компанію з навчання торгових агентів яка з ним роз’їжджає по всьому світу, читає лекції, проводячи семінари, навчає людей основам комунікації.

Алан Піз є членом Королівського Товариства Гуманитарних наук, австралійського Інституту Менеджменту і Асоціації Псьменників.


Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Алана Піза українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Алана Піза допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Творчість Алана Піза складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Алан Піз ви знайдете у нас.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Алан Піз»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *