Анна Гресь

Анна Гресь

  • Дата народження: 20.01.1969
  • Країна: Україна

Біографія Анни Гресь

Анна Гресь — псевдонім Чуб Наталії Валентинівни, психолога і сучасної письменниці, авторки захоплюючих пригодницьких творів і енциклопедій для дітей. Всі книги Наталії Чуб виконують подвійне завдання: розважити малюка цікавою історією і навчити його чомусь новому. У цих творах юний читач знайде відповіді на найпопулярніші питання в стилі «А чому?», вправи для тренування пам’яті, фантазії і дрібної моторики, а також почерпне перші знання про здоров’я, науку і навіть бізнес. Купити книги Наталії Чуб варто як батькам зовсім ще маленьких дошкільнят, так і вже більш дорослих і самостійних школярів.


Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Анни Гресь українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Анни Гресь допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Творчість Анни Гресь складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Анна Гресь ви знайдете у нас.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Анна Гресь»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *