Артур Гейлі

Артур Гейлі

  • Дата народження: 05.04.1920 — 24.11.2004
  • Країна: Канада

Біографія Артура Гейлі

А́ртур Ге́йлі — канадський прозаїк британського походження, який створив ряд бестселерів в жанрі виробничого роману.

Багато книг Артура Гейлі ставали бестселерами № 1 у списку «Нью-Йорк таймс». У світі було продано понад 170 мільйонів примірників 40 мовами. Багато творів було екранізовано, а за книгою «Готель» був знятий телесеріал. Екранізація роману «Аеропорт» з чудовими, як на той час, спецефектами, став справжнім блокбастером.


Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Артура Гейлі українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Артура Гейлі допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Ви маєте можливість також скачати книги Артура Гейлі повністю безкоштовно у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф). Збірки віршів чи прози, казки для дітей, книги різних жанрів для дорослих - у нас є все для приємного відпочинку в компанії цікавої історії.

Творчість Артура Гейлі складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Артур Гейлі ви знайдете у нас - їх можна читати онлайн, завантажити чи слухати аудіокниги.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Артур Гейлі»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *