Барбара Піз

Барбара Піз

  • Країна: Австралія

Біографія Барбари Піз

Барбара Піз є директором компанії “Піз”, яка займається видавництвом книг Алана Піза, вона ж є співавтором популярної книги “Чому чоловіки не слухають, а жінки не можуть читати карти?” і “Чому чоловіки не залишають доказів, а жінкам завжди потрібно багато взуття?”.


Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Барбари Піз українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Барбари Піз допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Творчість Барбари Піз складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Барбара Піз ви знайдете у нас.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Барбара Піз»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *