Бернардін Еварісто

Бернардін Еварісто

  • Дата народження: 28.05.1959
  • Країна: США

Біографія Бернардін Еварісто

Бернардіна Еварісто або ж Бернардін Іверісто — англійська письменниця. Народилася у Лондоні, від матері англійки і батька нігерійця. Отримала більш десяти літературних премій та нагород. У 2004 її було прийнято до Королівського літературного товариства. Лауреатка Букерівської премії (2019).


Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Бернардін Еварісто українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Бернардін Еварісто допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Творчість Бернардін Еварісто складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Бернардін Еварісто ви знайдете у нас.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Бернардін Еварісто»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *