Брет Істон Елліс

Брет Істон Елліс

  • Дата народження: 07.03.1964
  • Країна: США

Біографія Брета Істона Елліса

Брет Істон Елліс — американський письменник. Насамперед відомий як автор роману «Американський психопат», який викликав чималий резонанс через детальне зображення сексу та насильства.

В 1985 року за підтримки викладача з креативного письма Беннінгстонського коледжу опублікував дебютний роман «Менше нуля», який слугував йому за дипломну роботу. У 1980—х очолив літературну групу молодих авторів «Брет Пек», до якої також входили Тама Яновіц та Джей Макінері, яким у своїх творах вдалося зобразити американський «дух часу» кінця 80-х початку 90-х років.

1987 року Елліс презентував другий роман під назвою «Правила сексу», а 1991 року світ побачила найвідоміша та найконтроверсійніша робота автора — роман «Американський психопат», який зображує нью-йорського яппі Патрік Бейтмен, який має успішну кар’єру на Волл-Стріт, але водночас є маніяком, убивцею та психопатом. Через мізогінічні сцени видавництво «Simon & Schuster» відмовилося публікувати роман, а Національна організація жінок оголосила книзі бойкот. Зрештою, роман опублікувало видавництво «Vintage Books», а 2000 року світ побачила однойменна екранізація з Крістіаном Бейлом, Віллемом Дефо та Джаредом Лето у головних ролях.


Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Брета Істона Елліса українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Брета Істона Елліса допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Творчість Брета Істона Елліса складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Брет Істон Елліс ви знайдете у нас.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Брет Істон Елліс»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *