Кейтлін Дауті

Кейтлін Дауті

  • Дата народження: 19.08.1984
  • Країна: США

Біографія Кейтлін Дауті

Кейтлін Марі Дауті – американська трунарка, письменниця, блогерка, персонажка на YouTube і прихильниця прийняття смерті та реформи західної практики похоронної індустрії. Вона є власником Clarity Funerals and Cremation of Los Angeles, творцем веб-серіалу «Запитайте трунаря», засновником «Ордену доброї смерті» та автором трьох бестселерів «Дим потрапляє у твої очі та інші уроки з крематорію», «Звідси у вічність; Подорож по світу в пошуках доброї смерті» і «Чи з’їсть котик мої очі, коли я помру?: Великі питання крихітних смертних про смерть».


Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Кейтлін Дауті українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Кейтлін Дауті допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Творчість Кейтлін Дауті складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Кейтлін Дауті ви знайдете у нас.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Кейтлін Дауті»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *