Кармен Лафорет

Кармен Лафорет

  • Дата народження: 06.09.1921 - 28.02.2004
  • Країна: Іспанія

Біографія Кармен Лафорет

Кармен Лафорет Діас – іспанська письменниця, більша частина творчої діяльності якої припала на роки франкістського режиму. Її найвідоміший твір – роман «Ніщо» (Nada).
Майже вся творчість Лафорет обертається навколо однієї центральної теми: протистояння юнацького ідеалізму та навколишнього героя посередності. У старості Лафорет відійшла від суспільного життя у зв’язку з хворобою Альцгеймера. Вона померла в Мадриді 28 лютого 2004 р. Її ім’ям було названо низку вулиць у різних іспанських містах, площу в Барселоні та коледж у Мадриді. Її роман “Ніщо” двічі екранізувався.


Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Кармен Лафорет українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Кармен Лафорет допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Творчість Кармен Лафорет складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Кармен Лафорет ви знайдете у нас.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Кармен Лафорет»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *