Кас Санстейн

Кас Санстейн

  • Дата народження: 21.09.1954
  • Країна: США

Біографія Каса Санстейна

Кас Санстейн – американський вчений в галузі юриспруденції та політичний активіст. Спеціалізується на конституційному, адміністративному та екологічному праві, а також займається поведінковою економікою. Один із авторів теорії підштовхування. У 2009—2012 роках при адміністрації Обами обіймав посаду голови Управління у справах інформації та регулювання у Білому Домі. Член Американського філософського товариства. Університетський професор у Гарварді.


Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Каса Санстейна українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Каса Санстейна допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Творчість Каса Санстейна складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Кас Санстейн ви знайдете у нас.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Кас Санстейн»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *