Шарлотта Бронте

Шарлотта Бронте

  • Дата народження: 08 або 21.04.1816 — 31.03.1855
  • Країна: Великобританія

Біографія Шарлотти Бронте

Шарло́тта Бро́нте — псевдонім Каррер Белл — англійської письменниці. Шарло́тта Бро́нте — авторка знаменитих романів «Джен Ейр», «Вільєтт», «Вчитель».


Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Шарлотти Бронте українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Шарлотти Бронте допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Творчість Шарлотти Бронте складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Шарлотта Бронте ви знайдете у нас.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Шарлотта Бронте»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *