Девід Бедфорд

Девід Бедфорд

  • Країна: Великобританія

Біографія Девіда Бедфорда

Девід Бедфорд навчався на біолога і був науковим дослідником, доки його любов до читання, а потім й до письма не поставила його на шлях становлення письменником. У Девіда опубліковано 85 книг, які були перекладені 35 мовами. Вони включають популярний бестселер з картинками «Великий ведмідь, маленьке ведмежа» і серію футбольної літератури «Команда» для юніорів. Девід викладав творчість, грамотність та авторські техніки у школах по всьому світу протягом десяти років, і тепер йому найбільше подобається поєднувати письменство та викладання у своєму новому особистому видавництві ME&YOU BOOKS.


Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Девіда Бедфорда українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Девіда Бедфорда допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Творчість Девіда Бедфорда складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Девід Бедфорд ви знайдете у нас.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Девід Бедфорд»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *