Донн Керен

Донн Керен

  • Країна: США

Біографія Донн Керен

Донн Керен – американська психологиня моди, професорка психології, авторка і модель.

Вона навчалася у Державному університеті Боулінг-Грін за спеціальністю «Психологія» та «Етнічні дослідження». Для навчання в аспірантурі вона вступила до Педагогічного коледжу Колумбійського університету, отримавши ступінь магістра мистецтв у галузі психології консультування.

На початку своєї кар’єри Донн Керен подорожувала Близьким Сходом, Азією та деякими частинами Європи, збираючи якісні дослідження, працюючи з різними клієнтами, створюючи теорії психології моди. Вона працювала з різними клієнтами, від політиків до молодих батьків, а також з корпораціями та галузевими талантами, такими як Klarna, A$AP Rocky, PayPal, Honey та багатьма іншими. Ії помічали на Київському безпековому форумі з приводу заборони буркіні, а також на форумі ООН з розширення прав і можливостей жінок. Вона отримала титул «доктор», коли New York Times назвала її «доктором одягу», визнавши її піонером у галузі психології моди і визнавши її роботу в академічних колах та індустрії. Після докладного огляду її роботи з клієнтами, The Times оголосила її «першим у світі модним психологом», а The Guardian назвала її «шепітом гардеробу».

Донн Карен під час навчання в Педагогічному коледжі Колумбійського університету працювала моделлю, підписала контракт з агентством MMG. Вона також працювала піарщицею та дизайнером аксесуарів.


Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Донн Керен українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Донн Керен допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Творчість Донн Керен складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Донн Керен ви знайдете у нас.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Донн Керен»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *