Дід Свирид

Дід Свирид

  • Країна: Україна

Біографія Діда Свирида

Свирид Опанасович — літературний персонаж та псевдонім, під якою, за чутками, публікує свої дописи український журналіст, дипломат, блогер та письменник Іван Довганич.

Як персонаж з’явився у п’єсі Леся Подерв’янського «Рєпка, або Хулі не ясно?».

З 21 червня 2014 року в соціальних мережах та ЗМІ України почали з’являтися публікації анонімного «сільського аналітика» під іменем Свирида Опанасовича (або ж «Діда Свирида»). Згодом інтернет-проєкт «Рєпка» визначив їхнього автора як одного із своїх засновників та головного редактора проекту. Проте справжнє ім’я журналіста та блогера, який обрав це ім’я, довгий час залишалося невідомим.


Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Діда Свирида українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Діда Свирида допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Творчість Діда Свирида складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Дід Свирид ви знайдете у нас.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Дід Свирид»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *