Джохар Дудаєв

Джохар Дудаєв

  • Дата народження: 15.02.1944 р. — 21.04.1996 р.

Біографія Джохара Дудаєва

Джоха́р Дуда́єв — чеченський військовий, державний та політичний діяч, лідер чеченського визвольного руху у 1990-х роках, перший президент Чеченської Республіки Ічкерія. У минулому Джохар був генерал-майором авіації Радянської армії.


Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Джохара Дудаєва українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Джохара Дудаєва допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Творчість Джохара Дудаєва складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Джохар Дудаєв ви знайдете у нас.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Джохар Дудаєв»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *