Джилл Барклем

Джилл Барклем

  • Дата народження: 23.05.1951 - 15.11.2017
  • Країна: Великобританія

Біографія Джилл Барклем

Джилл Барклем – британська письменниця та ілюстратор дитячих книг. Найвідоміша її робота – серія “Брамблі-Хедж”, що видається з 1980 року.


Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Джилл Барклем українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Джилл Барклем допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Творчість Джилл Барклем складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Джилл Барклем ви знайдете у нас.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Джилл Барклем»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *