Естер Войчицькі

Естер Войчицькі

  • Дата народження: 26.05.1941
  • Країна: США

Біографія Естер Войчицькі

Естер Деніз «Вой» Хохман Войчицькі — американська журналістка, педагог і віце-голова консультативної ради Творчіх Спільнот. Войчицькі є засновником Програми медіа-мистецтва середньої школи Пало-Альто в Пало-Альто, штат Каліфорнія, і співзасновником компанії TractLearning, Inc, яка веде веб-сайт для рівного, проектного, гейміфікованого навчання дітей від 8 років.


Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Естер Войчицькі українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Естер Войчицькі допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Творчість Естер Войчицькі складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Естер Войчицькі ви знайдете у нас.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Естер Войчицькі»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *