Ґебріел Теллент

Ґебріел Теллент

  • Країна: США

Біографія Ґебріела Теллента

Ґебріел Теллент народився в Нью-Мексико і виріс на узбережжі Мендосіно у сім’ї з двома матерями. Він отримав ступінь бакалавра в Університет Вілламетта в 2010 році, а після навчання провів два сезони, керуючи трейловими екіпажами на північному заході Тихого океану. Зараз Таллент живе в Солт-Лейк-Сіті.


Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Ґебріела Теллента українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Ґебріела Теллента допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Творчість Ґебріела Теллента складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Ґебріел Теллент ви знайдете у нас.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Ґебріел Теллент»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *