Генрі Водсворт Лонгфелло

Генрі Водсворт Лонгфелло

  • Дата народження: 27.02.1807
  • Країна: США

Біографія Генрі Водсворта Лонгфелло

Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Генрі Водсворта Лонгфелло українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Генрі Водсворта Лонгфелло допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Творчість Генрі Водсворта Лонгфелло складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Генрі Водсворт Лонгфелло ви знайдете у нас.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Генрі Водсворт Лонгфелло»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *