Георгій Коваленко

Георгій Коваленко

  • Дата народження: 01.04.1968
  • Країна: Україна

Біографія Георгія Коваленка

Гео́ргій Іва́нович Ковале́нко — український православний священнослужитель, блогер, громадський діяч, ректор Відкритого Православного Університету Святої Софії-Премудрості, фундатор і шеф-редактор інтернет-порталу «Православіє в Україні», колишній голова Синодального інформаційно-просвітницького відділу Української православної церкви (Московського патріархату), колишній прес-секретар Предстоятеля УПЦ митрополита Володимира (Сабодана), колишній фундатор і головний редактор офіційних сайтів УПЦ. З 7 січня 2019 року — священник Православної Церкви України.


Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Георгія Коваленка українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Георгія Коваленка допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Творчість Георгія Коваленка складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Георгій Коваленко ви знайдете у нас.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Георгій Коваленко»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *