Ґжеґож Касдепке

Ґжеґож Касдепке

  • Дата народження: 04.05.1972
  • Країна: Польща

Біографія Ґжеґожа Касдепке

Ґжеґож Касдепке — польський письменник для дітей та молоді, сценарист і журналіст.

Лауреат багатьох літературних нагород, зокрема премії «Освіта ХХІ» та літературної премії ім. Корнеля Макушинського. 2016 року відмовився від бронзової медалі «За заслуги в культурі Gloria Artis» від міністра Пйотра Глинського.

Мешкає у Варшаві. Має сина на ім’я Каспер, який став героєм багатьох його книг.


Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Ґжеґожа Касдепке українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Ґжеґожа Касдепке допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Творчість Ґжеґожа Касдепке складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Ґжеґож Касдепке ви знайдете у нас.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Ґжеґож Касдепке»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *