Гійом Перро

Гійом Перро

  • Дата народження: 1985 р.
  • Країна: Канада

Біографія Гійома Перро

Ґійом Перро — канадський письменник, ілюстратор і автор коміксів, родом із Рімускі, Квебек. Він був нагороджений премією генерал-губернатора за франкомовну дитячу ілюстрацію до роману «Pet and Repeats: The True Story» на церемонії вручення премії генерал-губернатора 2020. Він також написав та проілюстрував серію коміксів для дітей під назвою «Космічний поштар».


Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Гійома Перро українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Гійома Перро допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Творчість Гійома Перро складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Гійом Перро ви знайдете у нас.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Гійом Перро»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *