Ха-Джун Чанґ

Ха-Джун Чанґ

  • Дата народження: 07.10.1963
  • Країна: Корея

Біографія Ха-Джуна Чанґа

Ха-Джун Чанґ – економіст, автор численних книг на тему економіки, доктор філософії, спеціалізується на економіці розвитку.

Бакалавр Сеульського національного університету. Навчався у ведучого марксистського економіста Великобританії Роберта Роуторна. Магістр та доктор філософії Кембриджського університету. З 1990 р. працює у Кембриджському університеті.

Один із провідних сучасних мислителів за версією Prospect Magazine. Консультував Світовий Банк, Азіатський банк розвитку, Європейський інвестиційний банк, низка агенцій ООН. Його праці істотно вплинули на Рафаеля Корреа — економіста та нинішнього президента Еквадору.

Лауреат Премії Г. Мюрдаля (Європейська асоціація еволюційної політичної економії, 2003) за книгу «Відкидаючи сходи: стратегія розвитку в історичній перспективі» та Леонтьєвську премію.


Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Ха-Джуна Чанґа українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Ха-Джуна Чанґа допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Ви маєте можливість також скачати книги Ха-Джуна Чанґа повністю безкоштовно у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф). Збірки віршів чи прози, казки для дітей, книги різних жанрів для дорослих - у нас є все для приємного відпочинку в компанії цікавої історії.

Творчість Ха-Джуна Чанґа складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Ха-Джун Чанґ ви знайдете у нас - їх можна читати онлайн, завантажити чи слухати аудіокниги.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Ха-Джун Чанґ»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *