Генрі Девід Торо

Генрі Девід Торо

  • Дата народження: 12 липня 1817 — 6 травня 1862
  • Країна: США

Біографія Генрі Девіда Торо

Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Генрі Девіда Торо українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Генрі Девіда Торо допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Творчість Генрі Девіда Торо складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Генрі Девід Торо ви знайдете у нас.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Генрі Девід Торо»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *