Герман Мелвілл

Герман Мелвілл

  • Дата народження: 01.08.1819 — 28.09.1891
  • Країна: США

Біографія Германа Мелвілла

Ге́рман Ме́лвілл — американський письменник.

Його найвідоміший роман «Мобі Дік» був написаний на основі реального досвіду, отриманого автором при ловлі китів у Південних морях.

Цей досвід послужив основою і для більш ранніх творів, таких як «Тайпі» і «Ому».

Роман «Біллі Бадд» був закінчений Мелвіллом перед самою смертю й опублікований 1924 року.

Хоча більшість його творів не мали популярності за життя автора, нині Мелвілл є одним з найзгадуваніших американських письменників. Мелвіл — одна із найяскравіших і значних постатей американського романтизму. Недооцінений сучасниками, він був уславлений лише в XX ст. і з запізненням, але беззастережно прийнятий у пантеон великих майстрів національної культури.


Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Германа Мелвілла українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Германа Мелвілла допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Творчість Германа Мелвілла складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Герман Мелвілл ви знайдете у нас.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Герман Мелвілл»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *