Вікторія Холт

Вікторія Холт

  • Дата народження: 01.09.1906
  • Країна: Великобританія

Біографія Вікторії Холт

Холт Вікторія – відома англійська письменниця, майстер історико-авантюрного і готичного роману, яка продовжувала традиції Анни Редкліф, Мері Шеллі, сестер Бронте і Маргарет Мітчелл. Псевдоніми Карр Пилипа, Плейді Джин.

Справжнє ім`я Елеонор Елліс Бафорд, в заміжжя місіс Джордж Персіваль Хайберт. Вона була одним з видатних англійських авторів історичної белетристики першої половини двадцятого століття. Для своєї роботи вона використовувала вісім псевдонімів і часто багато хто з її читачів не підозрював, що це пише один і той же автор. У 1941 році вона почала підписувати свої романи її дівочим прізвищем: Елеонор, пізніше вона створила свій перший псевдонім Джин Плейді, під яким написала найбільше число книг. У 1950-их вона використовувала псевдоніми: Елбур Форд, Кетлін Келлов і Елеліс Тайт. У 1960, вона придумала псевдоніми: Анна Персіваль і популярний – Вікторія Холт (Хольт). У 1972 році, вона взяла ще один, останній псевдонім Пилипа Карр.

Елеонор Елліс Бафорд народилася 1 вересня 1906 року в Кенсингтон, Лондон. Її батько, Джозеф Бафорд не мав професій, перебивався усім, що було, виконував випадкову роботу, але саме він передав дочки свою любов до книг. У чотири роки вона вже вміла читати і читала дуже багато книг. У двадцять років вона вийшла заміж за торговця шкірами Джорджа Персіваля Хайбер, який розділив її любов до книг і читання.

Вона померла 18 січня 1993 в море, десь між Грецією і Порт-Саїда, Єгипет.


Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Вікторії Холт українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Вікторії Холт допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Творчість Вікторії Холт складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Вікторія Холт ви знайдете у нас.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Вікторія Холт»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *