Ірина Цепова

Ірина Цепова

  • Країна: Україна

Біографія Ірини Цепової

Цепова Ірина Вікторівна є доцентом ХНПУ імені Г.С. Сковороди. У 1996 році захистила кандидатську дисертацію та отримала ступінь кандидата педагогічних наук. Ірина Вікторівна є автором багатьох наукових робіт з теорії та методики навчання, методичних посібників для вчителів, а також підручників, робочих зошитів, прописів для учнів молодших класів Нової української школи та дошкільнят.


Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Ірини Цепової українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Ірини Цепової допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Творчість Ірини Цепової складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Ірина Цепова ви знайдете у нас.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Ірина Цепова»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *