Джен Ґантер

Джен Ґантер

  • Країна: США

Біографія Джен Ґантер

Дженніфер Ґантер — канадсько-американська гінеколог, оглядачка журналу «Нью-Йорк Таймс», що висвітлює жіноче здоров’я, авторка та спеціаліст у галузі медицини хронічного болю та вульвовагінальних розладів.


Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Джен Ґантер українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Джен Ґантер допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Творчість Джен Ґантер складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Джен Ґантер ви знайдете у нас.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Джен Ґантер»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *