Джоан Гарріс

Джоан Гарріс

  • Дата народження: 03.07.1964
  • Країна: Великобританія

Біографія Джоан Гарріс

Джоа́н Га́рріс — англійська письменниця.

Перший роман письменниці «Небесна подруга» (англ. The Evil Seed) був опублікований у 1989 році, проте ані він, ані її другий роман (Спи, бліда сестро (Sleep, Pale Sister), 1993) не мали великого успіху. А от третій роман, містична мелодрама «Шоколад» («Chocolat», 1999), посів перше місце у переліку бестселерів газети «Санді Таймс» та увійшов до шорт-листа Уітбредовської премії в номінації «Романи». Кінокомпанія «Miramax» придбала права на екранізацію. Завдяки успіху фільму «Шоколад» (2000), в якого у головних ролях виступили Жюльєт Бінош, Джуді Денч та Джонні Деппом, роман отримав ще більшу популярність у світі.

У серпні 2007 року Джоан Гарріс опублікувала свою першу книжку для дітей та підлітків «Руни».


Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Джоан Гарріс українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Джоан Гарріс допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Ви маєте можливість також скачати книги Джоан Гарріс повністю безкоштовно у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф). Збірки віршів чи прози, казки для дітей, книги різних жанрів для дорослих - у нас є все для приємного відпочинку в компанії цікавої історії.

Творчість Джоан Гарріс складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Джоан Гарріс ви знайдете у нас - їх можна читати онлайн, завантажити чи слухати аудіокниги.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Джоан Гарріс»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *