Джон Елдредж

Джон Елдредж

  • Дата народження: 06.06.1960
  • Країна: США

Біографія Джона Елдреджа

Джон Е́лдредж — американський християнський письменник.

Під час перебування в Лос-Анжелесі Елдредж шукав власний «світогляд». Спочатку він вивчав різні релігії, східний містицизм, філософію Лао-Дзи і рух Нью-ейдж, аж поки не відкрив для себе твори Френсіса Шефера, якого називає одним з найкращих філософів XX століття. Завдяки Шеферу Елдредж прийшов до Христа, а згодом приєднався до Церкви.


Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Джона Елдреджа українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Джона Елдреджа допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Творчість Джона Елдреджа складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Джон Елдредж ви знайдете у нас.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Джон Елдредж»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *