Джозеф Кемпбелл

Джозеф Кемпбелл

  • Дата народження: 26.03.1904 — 30.10.1987
  • Країна: США

Біографія Джозефа Кемпбелла

Джозеф Кемпбелл – американський дослідник, історик, етнограф, релігієзнавець, фахівець у галузі міфології. Автор чималої кількості науково-дослідницьких праць з порівняльної міфології та релігієзнавства. Здобув найширшого визнання з виходом книги «Тисячоликий герой» (1949).


Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Джозефа Кемпбелла українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Джозефа Кемпбелла допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Ви маєте можливість також скачати книги Джозефа Кемпбелла безкоштовно у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. Збірки віршів чи прози, казки для дітей, книги різних жанрів для дорослих - у нас є все для приємного відпочинку в компанії цікавої історії.

Творчість Джозефа Кемпбелла складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Джозеф Кемпбелл ви знайдете у нас - їх можна читати онлайн, завантажити чи слухати аудіокниги.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Джозеф Кемпбелл»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *